Společnost ZELTWANGER AMT s.r.o. byla založena v roce 2006 jako dceřiná společnost úspěšné německé ZELTWANGER-Group. Zákazníci společnosti ZELTWANGER AMT s.r.o. pochází převážně z potravinářského a automobilového průmyslu, pro které zajišťuje společnost komplexní služby od výroby přes montáž sestav a podsestav až po zajištění veškerých logistických procesů.

Do našeho týmu hledáme příjemného a schopného kolegu/kolegyni na pozici Servisní technik/Prodejce přístrojů pro měření těsnosti. Máte pochopení pro zákazníky, máte rád/a techniku a baví Vás zjišťovat, jak věci fungují či nefungují? Umíte pracovat nejen samostatně, ale jste i týmový hráč? Na této pozici budete pečovat o naše zákazníky a řešit jejich a tudíž i naše problémy. Pokud chcete svými zkušenostmi podpořit náš přátelský pracovní tým, podílet se na úspěchu nového projektu a splňujete níže uvedená kritéria, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis i v NJ popř. AJ!

Váš profil

  • ukončené vzdělání v oboru mechatroniky nebo jako elektrotechnik pro zařízení a systémy / automatizační techniku
  • ideálně kvalifikace - technik/mistr
  • zkušenosti v oboru měřící a regulační techniky (tlak) a v oblasti analogové a digitální technologie výhodou
  • zájem/porozumění fyzikálních souvislostí v oblasti měření těsnosti
  • zkušenost s přístroji pro měření těsnosti a funkčnosti výhodou
  • dobrá znalost PC
  • jisté vystupování
  • ochota cestovat
  • aktivní znalost NJ nebo AJ
  • ŘP skup. B

Náplň práce

  • technické poradenství zákazníků
  • provádění předběžných analýz, stanovení parametrů a měřících schopností
  • zpracování úkolů technického rázu v rámci poptávek zákazníků
  • zprovoznění a servis u našich zákazníků a rovněž v naší firmě
  • samostatné elektrotechnické montáže přístrojů a zařízení na měření netěsnosti
  • podpora prodejních aktivit/akvizice nových zákazníků
  • mapování českého trhu a vyhledávání potencionálních klientů

Nabízíme

  • práci na HPP na dobu neurčitou
  • ohodnocení dle dosavadní praxe
  • zaškolení v mateřské firmě v Německu (Dusslingen)
  • zázemí rostoucí a prosperující firmy s rodinnou tradicí
  • profesní růst, možnost vypracovat se
  • práce na velmi zajímavých projektech
  • služební telefon/notebook
  • služební vůz po zkušební době
  • příspěvek na stravování formou stravenek
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisportkarta
  • firemní akce

Očekává Vás příjemné moderní prostředí, kde celý tým pracuje samostatně, zodpovědně a s velkým nasazením. Naším cílem není jen spokojený zákazník, ale i spokojený kolega, protože víme, že spokojení lidé tvoří skvělé produkty a věrné zákazníky.

Společnost
ZELTWANGER AMT s.r.o.
Adresa
Blanenská 1857/8, Kuřim
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Revizní technik, Technik, Mistr, Servisní technik, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Zeltwanger AMT s.r.o., Gabriela Kočková
+420 541 262 101
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.