Firma AMiT, spol. s r.o. je významnou českou výrobní a vývojovou firmou v oboru automatizace. Z důvodu dynamického rozvoje firmy a rozšiřování záběru činnosti hledáme spolupracovníky do divize Automation v Brně, kde pracujeme na novém dlouhodobém projektu, pro který hledáme testera SW / HW. Kandidát získá příležitost být u všeho hned od začátku a vnést tak vlastní názor do celého projektu.

Co budete dělat?

spolupracovat s vývojovým oddělením při vývoji nejen nových, ale i stávajících produktů či funkcí
přímo ovlivňovat výsledný produkt
testovat nové produkty či funkce (ať už SW či HW)
analyzovat problémy a reportovat je vývojovému oddělení
tvořit dokumentaci
používat znalosti z testů při řešení požadavků a dotazů ze strany zákazníků
pomáhat stávajícím i novým zákazníkům se zjištěním, kde je problém a nalezení řešení
řešit požadavky a dotazy zákazníků telefonicky, e-mailem a osobně jak v češtině, tak v angličtině
vést školení a podporovat obchodní oddělení při prezentacích
pracovní náplň je velmi různorodá - každý den je jiný, a proto u nás stereotyp nenajdete

Co od Vás požadujeme?

pozitivní vztah k technice
alespoň základní znalosti jednoho programovacího jazyka
znalost problematiky měření základních elektrických veličin (elektrotechnické vzdělání)
velmi dobrá znalost práce na PC
umět dobře česky a anglicky slovem i písmem
samostatnost, bystrost a spolehlivost
příjemné vystupování a komunikativnost
ochota a schopnost se rychle učit

Co nabízíme?

práce v pohodové české firmě – skvělý tým spolupracovníků
výborné firemní zázemí
zajímavou, různorodou práci, u které se nebudete nudit
plně hrazené stravenky
jazykové kurzy zdarma
občerstvení na pracovišti
5 týdnů dovolené
3 plně hrazené SickDays
Multisport kartu
firemní teambuildingové akce a večírky

Pozice je vhodná jak pro absolventy, tak pro zkušené testery. Pokud něco neznáte, tak se to u nás postupně naučíte!

Společnost
AMiT, spol. s r.o.
Adresa
Vídeňská 186/118, Brno – Přízřenice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.