Kdo neskáče není… KLOKANem! Zkuste ve své kariéře udělat pořádný skok a přidejte se k nám do společnosti Autosalon Klokočka, jednoho z největších autorizovaných prodejců a servisů vozů značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Volkswagen užitkové vozy a Kia v České republice.

I po třicetiletém působení na trhu jsme dynamicky se rozvíjející firma, díky které lze KLOKANa v Praze vidět nejen v zoo. Pojďte s námi růst a dále budovat firmu s KLOKANem ve znaku i vy! Aktuálně do naší početné KLOKANí rodiny hledáme:

IT technik junior

Co vás čeká

  • správa a podpora uživatelských stanic a periferií
  • správa a podpora automotive aplikací
  • technická podpora uživatelů emailem, telefonicky a v aplikaci Helpdesk
  • řešení vzniklých problémů a zajištění provozu a SLA
  • instalace koncových stanic a údržba sítě
  • správa a opravy tiskáren
  • aplikační podpora ERP systémů na uživatelské úrovni

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme

  • SŠ vzdělání (obor informatika)
  • odpovídající praxe
  • podpora uživatelů na desktopových produktech společnosti Microsoft
  • schopnost podpory uživatelů v prostředí Microsoft a AD
  • střední znalost a orientace v sítích a síťových prvcích a PC
  • znalost MS Office
  • komunikativnost, samostatnost, odolnost proti stresu
  • časová flexibilita (dvousměnný provoz, celková doba zajištění podpory 7-18 hod)
  • trestní bezúhonnost
  • ŘP sk. B

Co vám můžeme nabídnout

  • zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zvýhodněné stravování
  • zajímavou práci a moderní pracovní prostředí
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci společnosti
  • moderní a přátelské prostředí

Chcete se stát naším novým kolegou/kolegyní? Zaujala vás tato pozice? Zašlete nám své CV a my se ozveme zpět!

Společnost
Autosalon Klokočka Centrum a.s.
Adresa
Karlovarská 814/115, Praha – Řepy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Auto - moto, IT analytik, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Autosalon Klokočka Centrum a.s., Zuzana Rychnovská
222 197 702