Rodinná firma se sídlem v Českých Budějovicích přijme obchodního zástupce/kyni

Společnost PRO MASK PRODUCTS s.r.o. se zabývá výrobou a distribucí maskovacího materiálu a závěsné techniky pro průmysl povrchových úprav. Aktuálně hledáme posilu do našeho malého a o to přátelštějšího týmu.

Pracovní náplň:

- aktivní vyhledávání nových zákazníků
- jednání a péče o stávající zákazníky
- administrativní činnost v kanceláři (zadávání objednávek, zpracování cenových nabídek....)

Požadujeme:

- SŠ vzdělání
- komunikativní, reprezentativní vystupování a projev
- organizační zdatnost
- zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
- znalost AJ na pokročilé úrovni (mluvená i písemná)
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- zkušenosti na obchodní pozici výhodou

Nabízíme:

- zajímavé fin. ohodnocení (fixní plat + neomezená složka provizí)
- služební automobil, telefon
- 5 týdnů dovolené
- firemní akce
- práci na HPP
- zajímavá práce v příjemném prostředí menší firmy

V případě zájmu o nabízenou pozici nám zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Společnost
PRO MASK PRODUCTS s.r.o.
Adresa
Rudolfovská tř. 476/111, České Budějovice – České Budějovice 4
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Strojírenství, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

PRO MASK PRODUCTS s.r.o., Jana van Horn
774 071 097