ZOOT, je původní český projekt s inspirativní nabídkou módy. Jsme kreativní společnost a specialisté nejen v online prodeji. Inovátoři i trendsetteři s rodinnou atmosférou,
co dělají věci jinak a hlavně - s radostí.

Backend Developer

Jsi nadšenec do moderního webu? Miluješ PHP a MySQL? Zajímal by tě Docker, MongoDB, ElasticSearch? Chceš dělat microservices? Chceš se učit a profesně i osobnostně růst? Pokud jsi alespoň na jednu otázku odpověděl ano, ozvi se nám!


Máme pro tebe jedinečnou příležitost být u unikátního a velikého projektu, který ovládá obrovský sklad, používají ho stovky zaměstnanců a dodává data pro web s návštěvností okolo milionu uživatelů měsíčně.


Proč pracovat v Zootu? Svých lidí si vážíme. Máme ucelené know-how v oblasti moderního vývoje a budeš pracovat s team-leaderem, který má mnohaleté zkušenosti s vývojem velkých projektů a o vše s tebou rádi podělíme. Tykáme si s PHP, MySQL, ElasticSearch, Linuxem, Dockerem, Kubernetes, Go lang, commitizenem, CI a spoustou dalších věcí. Na učení a růst klademe velký důraz a každý z nás má edukační plán.


Můžeš se těšit na projekty, která dávají smysl, neformální agilní prostředí, fotbálek, volitelné lekce angličtiny, pravidelný přísun kvalitní kávy z cerstvakava.cz, Multisportku a fitko přímo v areálu firmy, něco dobrého k snědku, zaměstnaneckou slevu na celý sortiment zoot.cz a spoustu skvělých zážitků :)


Projekty jedeme v Scrumu a máme už pro tebe připravenou volnou židli :)

Tak se ozvi!


Informace o pozici

Společnost
ZOOT
Adresa
Drtinova 557/10, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel