Přemýšlet, propojovat a něco dokázat: Díky těmto hodnotám míříme až za hranice možného a dokážeme tak vytvářet geniální produkty a řešení pro svařovací techniku, solární elektroniku a bateriové systémy.
Naše tajemství: Provádíme výzkum v plně vybavených laboratořích, pracujeme blízko našich zákazníků po celém světě a oceňujeme lidi, kteří chtějí posouvat věci kupředu.

Aplikační technik TechSupport National / Praha

Vaše náplň práce:
/ technická podpora a poradenství pro předváděcí techniky na úrovni jednotlivých obchodních týmů Fronius
/ technická podpora a poradenství pro dealery svařovací techniky Fronius a pro koncové zákazníky
/ integrace svařovacích systémů a příslušného software při jejich zavádění do provozu
/ podpora při konfiguraci komplexních svařovacích systémů
/ provádění svařovacích testů a správa jejich dokumentace na intranetu Fronius
/ programování a obsluha robotických řídících jednotek
/ organizace školení pro obchodní týmy, dealery a koncové zákazníky Fronius
/ vytváření a úprava různých školicích materiálů a dokumentů
/ podpora při zavádění různých produktů na trh
/ účast na veletrzích, různých seminářích apod.

Požadujeme:
/ SŠ/VŠ vzdělání technického směru: elektrotechnika, strojírenství, metalurgie, robotika, automatizace apod.
/ alespoň 4 roky relevantní praxe
/ platné svářečské oprávnění MIG/MAG, TIG a MMA (131, 135, (136, 137), 141, 111) nutné
/ oprávnění dané vyhláškou č. 50/1978 Sb. velkou výhodou
/ certifikát European Welding Specialist (EWS) velkou výhodou
/ zkušenost s programováním robotů výhodou
/ znalost ČJ (rodilý mluvčí) + nutná komunikativní znalost AJ nebo NJ (úroveň B2)
/ velmi dobré uživatelské znalosti PC (MS Office)
/ řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič
/ velmi dobré technické a logické myšlení
/ velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
/ iniciativa, časová flexibilita
/ týmové smýšlení, ochota dále se vzdělávat

Nabízíme:
/ perspektivní zaměstnání u prosperující zahraniční společnosti
/ mzdové ohodnocení odpovídající požadovaným znalostem a předchozím zkušenostem
/ důkladné proškolení v oblasti produktů, technologií a interních procesů Fronius
/ pružná pracovní doba, mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, 13. mzda a další benefity
/ místo výkonu práce Praha, nástup možný ihned

Společnost
FRONIUS Česká republika s.r.o.
Adresa
Dolnoměcholupská 1535/14, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

380 705 113