Skupina Pfeifer patří k největším dřevozpracujícím společnostem v Evropě. Specializujeme se na opracování a zpracování dřeva. V Čechách máme dva výrobní závody, a to v Chanovicích a v Trhanově. Naše mateřská společnost sídlí v rakouském Imstu. Pokud máte chuť učit se novým věcem a podílet se na růstu stabilní a úspěšné mezinárodní firmy, zašlete nám svůj životopis a domluvíme se na osobním setkání přímo v závodě v Chanovicích.

Finanční účetní

Náplň práce:

Účtování v hlavní knize

Inventarizace majetku, dokladová inventarizace

Účetní práce v rámci účetního týmu 5 lidí

Co je důležité?

Praxe s vedením účetní agendy

Schopnost analytického myšlení, pečlivost a zodpovědnost

Znalost účetnictví dle českých účetních standardů

Co se hodí?

Znalost daňového systému (DPH, silniční daň, daň z nemovitostí)

Schopnost práce na PC

Zkušenost práce s účetním systémem nejlépe SAP

Základy Němčiny

SŠ vzdělání ekonomického směru

Zájem o spolupráci s daňovými poradci a konzultace s IT na automatizaci účetnictví

Co nabízíme?

Zaměstnání u stabilní rodinné firmy

Osobnostní a odborný rozvoj

Zajímavou mzdu dle znalostí a zkušeností

Pracovní smlouva na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou

Pracovní úvazek plný/ částečný

Pružnou pracovní dobu

Benefity (13. plat, stravenky, příspěvek 3% hrubé mzdy na penzijní připojištění)

Společnost
Pfeifer Holz s.r.o.
Adresa
Chanovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pfeifer Holz s.r.o., Petra Moučková
00420 736 527 419
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.