Naším cílem je podpora spolupráce mezi firmami, školami a vědeckovýzkumnými institucemi ve Středočeském kraji. Díky tomu přispíváme ke zvýšení
konkurenceschopnosti regionu a mezinárodní
spolupráci v oblasti technologií a inovací. V neposlední řadě se zabýváme i internacionalizací vědy a tvorbou mezinárodní sítě partnerů z výzkumné, veřejné i podnikatelské sféry.

Ředitel spolku

STŘEDOČESKÉ INOVAČNÍ CENTRUM, SPOLEK

vyhlašuje výběrové řízení na pozici

„Statutární ředitel Středočeského inovačního centra, spolku“

Pracovní náplň:

  • Řízení spolku dle zadání členů spolku a představenstva.
  • Vedení kanceláře spolku, nastavení a koordinace provozních procesů v rámci spolku s počtem cca 35 zaměstnanců, včetně nastavení personální politiky.
  • Řízení zaměstnanců spolku.
  • Odpovědnost za hospodaření spolku a vedení účetní agendy tak, aby věrně zachycovala skutečnost v souladu a v rozsahu stanovaném právními předpisy v jejich aktuálním znění.
  • Řádné informování představenstva spolku o činnostech, stejně jako o výsledcích činnosti spolku, a navrhování ročních plánů.
  • Zajištění a zodpovědnost za ochranu hmotného i nehmotného majetku a zájmů spolku, řádné a včasné uplatňování veškerých nároků s tím spojených.
  • Rozhodování o všech záležitostech spolku v rámci svých kompetencí, pokud nejsou zákonem nebo stanovami vyhrazeny k rozhodování orgánů spolku.

Požadavky:

● Ukončené VŠ vzdělání.

● Praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky.

● Zkušenost s řízením projektů a s řízením týmu lidí.

● Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Google)

● Orientace v mikroekonomických a makroekonomických ukazatelích a schopnost s nimi pracovat, základní znalost systému nakládání s veřejnými prostředky, orientace v EU fondech, ekonomickém a finančním řízení.

● Znalost fungování systému výzkumu, vývoje a inovací v ČR, fungování samospráv v oblastech regionálního rozvoje, obecných technologických a společenských trendů, které ovlivňují hospodářství ČR a jejích krajů, inovačního profilu kraje a inovačních firem, teoretického konceptu a východisek inteligentní specializace a jejich souvislostí v regionálních inovačních ekosystémech.

● Základní povědomí o fungování firem.

● Orientace ve výzkumných aktivitách na území Středočeského kraje.

● Znalost anglického jazyka slovem i písmem min. na úrovni C1, další jazyk výhodou.

● Reprezentativní a profesionální vystupování.

Ostatní požadavky:

● Vysoké pracovní nasazení a dobré organizační schopnosti.

● Samostatnost, proaktivní přístup, pečlivost, spolehlivost, smysl pro systematičnost.

● Flexibilita.

● Komunikační dovednosti na vysoké úrovni.

Nabízíme:

● zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou

● 5 týdnů dovolené

● příspěvek na dopravu a stravování

● karta Multisport

● pružná pracovní doba

● odpovídající finanční ohodnocení

Místo výkonu práce:

Praha 5 – Smíchov

Nástup

● dle dohody

V případě zájmu o pracovní pozici prosím zašlete Vaše CV (v českém a anglickém jazyce) a motivační dopis. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Kontaktní údaje: Zborovská 81/11, 150 00 Praha 5 (www.s-ic.cz), Ing. Martina Chmelíčková, tel. 777 331 158.

Společnost
Středočeské inovační centrum, spolek
Adresa
Zborovská 81/11, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na dopravu, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Státní a veřejná správa, Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Středočeské inovační centrum, spolek, Ing. Martina Chmelíčková