Pro nově vzniklý e-shop zabývající se prodejem kosmetiky hledáme e-commerce managera.

Náplň práce

• Každodenní provoz našeho e-shopu a komunikace se zákazníky
• Příjem a expedice zboží
• Projektové řízení vývoje nových funkcí pro eshopy a mikrostránek
• Komunikace s externími dodavateli
• Komunikace a dohled nad externí agenturou zajišťující e-commerce (Heuréka, PPC a PLA kampaně, social media, newslettery apod.)
• Pravidelná kontrola Heuréky a Google nástrojů, včasná identifikace problémů a návrh jejich řešení

Požadavky

• Samostatnost, proaktivita, obchodní talent
• Schopnost definovat požadavky pro vývoj a dohlédnout na jejich správnou implementaci
• Schopnost komunikovat a koordinovat
• Zkušenost s internetovými projekty
• Znalost nástrojů: MS Office (Outlook, Word, Excel), Adobe Acrobat

Budete mít výhodu, pokud

• Máte analytické myšlení
• Máte zkušenosti s vývojem e-shopu
• Víte, jak fungují weby či správa e-shopu
• Znáte aplikaci Shoptet
• Umíte zachovat chladnou hlavu i v krizových situacích

Nabízíme

• Být součástí úspěchu nového e-shopu
• 5 týdnů dovolené
• Možnost práce z domova (částečně)
• Investujeme do vašeho školení a zvyšování kvalifikace

Další informace

• Kancelář na Vinohradech v blízkosti metra C
• Half-time úvazek na začátku projektu
• Zaměstnanec nebo ŽL
• 3 měsíční zkušební doba
• Start – ihned

Pokud máte zájem stát u zrodu zajímavého projektu, pošlete nám strukturovaný životopis. Sejdeme se na schůzce, vzájemně se poznáme a pokud si porozumíme, dohodneme se.

Společnost
SHOPDENT s.r.o.
Adresa
Legerova 1852/26, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Brand manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

SHOPDENT s.r.o., Denisa Pozděnová
774 430 116