Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Administrátor aplikací

Pro našeho klienta, prestižní zahraniční finanční instituci, hledáme Administrátora aplikací, který bude zodpovědný za administraci komplexních portálových aplikací.

Náplň práce:
Administrace komplexních portálových aplikací
Příprava administrátorské dokumentace
Spolupráce s aplikačními architekty a obchodními analytiky v přípravných studiích projektů
Aplikace nových poznatků, metod a technologií
Spolupráce s interními týmy a externími dodavateli
Diagnostika, analýza a řešení incidentů a problémů

Očekáváme:
SŠ/VŠ vzdělání, odpovídající praxi
Znalost anglického jazyka
Analytické myšlení a zkušenosti s analýzou
Znalost alespoň jednoho ze zmíněných aplikačních serverů - instalace aplikací, administrace, analýza problémů, laděni: IBM WebSphere, RH JBoss, Apache Tomcat nebo IIS

Nabízíme:
Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
Naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
cafeterii nastavenou na míru
3 dny zdravotního volna
mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
flexibilní přístup k práci odkudkoliv (dle toho co vám vaše práce umožní)

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 45 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Pracovník help desku, Operátor, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.