Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Junior Linux administrátor (i čerství absolventi VŠ)

Pro našeho klienta, velkou renomovanou IT společnost s technologickým centrem v Praze, hledáme Juniorní Linux administrátory. Pozice je vhodná pro čerstvé absolventy VŠ s velkým zájmem o Linux, nebo pro kandidáty s 1-2 roky praxe s administrací Linuxu.

Náplň práce:
Implementace Linux systémů v týmu u klientů
Administrace Linuxu, analýza incidentů, jejich odstranění, případná eskalace na vyšší úroveň podpory
Řešení problémů jak na projektech u klientů, tak vzdáleně
Automatizace
Jednání s klienty, stakeholdery i kolegy v týmu

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru (absolventy VŠ zaučíme)
Máme prostor jak pro středně zkušené tak juniorní kandidáty
Pro začátek nám stačí mírně pokročilá znalost Linuxu, nezbytná je ale základní znalost některého skriptovacího jazyka - Bash/Perl/Python, základy networkingu, orientace v architektuře současného serverového HW (stačí x86_64)
Velmi dobré analytické schopnosti a ochotu se stále vzdělávat (jsme schopni poskytnout i zahraniční školení, očekáváme také samostudium, případně účast na námi plánovaných on-line školeních)
Znalost AJ - na úrovni čtení a psaní dokumentace

Nabízíme:
Pružná pracovní doba, s možností home office (po zapracování a domluvě s manažerem)
Velmi rozmanitá a tvůrčí práce s nejmodernějšími technologiemi na mezinárodních projektech
Přátelské prostředí, kde Vám kolegové budou pomáhat
Budova v blízkosti metra
Možnost odborného i kariérního růstu
Motivační bonusový systém
Technologická i jazyková školení, možnost získání certifikací
Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů
(Stravenky, 6 týdnů dovolené, firemní akce, penzijní připojištění, notebook, home office, Sick Days, 1x za rok proplacené první 3 dny nemoci do 100% výše…)

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Technik HW, Architekt HW systémů, Databázový specialista, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.