Hledá se Network Admin s chutí učit se a rozvíjet do rodinné stabilní firmy.
Zabýváme se vlastním vývojem bezpečnostních a síťových řešení pro různé klienty napříč odvětvími (např. SW na zpracování logů).

Jsme tým lidí, které práce baví a naplňuje. Společně rádi zajdeme na pivo či jiné neformální akce. Vyznáváme individuální a flexibilní přístup.

Naše dlouhodobá vize a hudba budoucnosti je využití AI a ML v našich řešeních.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • Budete se podílet na návrhu, konfiguraci a zabezpečení sítí na míru naším zákazníkům – telco, finance, státní správa, automotive
  • Čeká na vás konfigurace bezpečnostních a síťových prvků, implementace vhodného řešení a služeb, security analýzy a monitoring provozu sítě
  • Můžete se těšit na na technická školení a certifikace
  • Možnost pracovat s novými technologiemi přímo u výrobce

Co u vás oceníme?

  • Dlouhodobý zájem a orientace v oblasti sítí a bezpečnosti – oceníme juniorní i zkušené kandidáty
  • Zkušenost s konfigurací sítí, switche, routery, IP protokoly, ideálně zkušenost i s bezpečností
  • Hledáme komunikativního a pečlivého člověka do našeho fajn týmu, která má chuť se učit a rozvíjet -umožníme Vám udělat si řadu certifikací
  • Anglický jazyk – využijete primárně v písemné formě, čtení dokumentace

Co vám nabízíme?

  • Rosteme. Hledáme nového kolegu do našeho týmu ve stabilní, rodinné firmě, která vytváří své vlastní řešení v oblasti bezpečnosti a sítí.
  • Možnost pracovat s novými technologiemi přímo u výrobce a ovlivňovat vývoj produktů
  • Podpora ve vzdělávání a školení - cerifikace
  • až 6 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba
  • Možnost osobního automobilu i pro soukromé využití
  • A další „klasické“ benefity- notebook, mobil, sick days, penzijní připojištění, neformální firemní akce, „normální“ kanceláře a mnoho dalšího

Klíčové slova: firewall, swich, router, CISCO, linux, SIEM, networking, network, infrastruktura, síťová řešení, bezpečnost, security, firewall, swich, router, CISCO, linux, SIEM, networking, network, infrastruktura, síťová řešení, bezpečnost, security, firewall, swich, router, CISCO, linux, SIEM, networking, network, infrastruktura, síťová řešení, bezpečnost, security,, sítě

Společnost
mBlue Czech, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce operačních systémů a sítí, Support IS, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

mBlue Czech, s.r.o., Kateřina Ostrýžová
736 787 772