Marius Pedersen a.s. je přední společností v České republice zabývající se moderními metodami hospodaření se všemi druhy odpadů a dalšími komunálními službami.

OBLASTNÍ MANAŽER

V současné době hledáme pro oblast Praha vhodného kandidáta na pozici:

Požadujeme:
- SŠ / VŠ vzdělání
- zkušenosti na vedoucí nebo obchodní pozici podmínkou
- zkušenosti v oblasti odpadového hospodářství a/nebo komunálních služeb výhodou
- vynikající schopnost komunikace, prezentace a vedení obchodního jednání se zákazníky
- manažerské schopnosti, preciznost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
- velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook, Internet)
- znalost anglického jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni
- řidičský průkaz sk. B

Vaším úkolem bude:
- aktivní spolupráce se stávajícími klienty, rozvoj společnosti po obchodní stránce a realizace obchodní strategie pro spádovou oblast, akvizice nových zákazníků
- vedení kolektivu zaměstnanců a zodpovědnost za personální záležitosti (pracovně-právní vztahy, nábor nových zaměstnanců, motivace apod.)
- dohled nad provozy daného regionu
- dohled nad plněním plánovaného rozpočtu a odpovědnost za hospodářský výsledek daného regionu
- reporting vedení společnosti

Nabízíme:
- zodpovědnou a zajímavou práci pro přední společnost podnikající v oboru nakládání s odpady
- dlouhodobý pracovní poměr a zázemí silné společnosti
- možnost dalšího profesního rozvoje a možnost seberealizace

Nástup dohodou.
Lokalita pracoviště: Praha / Střední Čechy

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete do 30.9.2019 strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědi na tuto inzerci, v písemném kontaktu vždy uvádějte název pracovní pozice a místo pracoviště. Vyjádření k Vámi zaslanému životopisu očekávejte nejpozději do 15.10.2019.

Společnost
Marius Pedersen a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel