Co vás čeká

Armáda spásy, Sociální služby Frýdek-Místek vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici

Sociální pracovník domova Přístav Frýdek-Místek, domov se zvláštním režimem

Termín nástupu: 1. 1. 2020

Místo výkonu práce: Armáda Spásy, Domov Přístav Frýdek – Místek, Míru 1313, 738 01 Frýdek - Místek

Postup pro zájemce:

Zájemci zasílejte strukturovaný životopis, a motivační dopis (max. ½ A4) na emailovou adresu do 4. 10. 2019
Vybraní uchazeči budou kontaktováni a přizvání k ústnímu pohovoru

Další informace:

Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováváním svých osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení. Poskytnuté doklady pro výběrové řízení budou po výběrovém řízení skartovány.
Bližší informace u ředitelky Mgr. Petry Morcinkové

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme:

· dobrý zdravotní stav,

· čistý trestní rejstřík,

· vzdělání pro výkon práce sociálního pracovníka dle požadavku zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, tj. VOŠ nebo VŠ v oboru sociální práce a příbuzných oborech,

· kladný vztah k seniorům a osobám se zdravotním postižením,

· samostatnost, důslednost, schopnost spolupráce v týmu, flexibilita,

· ochota dále se vzdělávat a dále se rozvíjet, přinášet inovace,

· respektování křesťanských zásad Armády spásy.

Výhodou bude, pokud budete umět

Vítáme:

praxe v zařízeních sociálních služeb
řidičský průkaz sk. B.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme:

plný pracovní úvazek na 40 hodin týdně, ranní směny pondělí – pátek,
nástupní plat 24 900 Kč, další osobní ohodnocení po roce smlouvy,
práci v mezinárodní křesťanské organizaci,
možnost dalšího vzdělávání,
zaměstnanecké výhody (zaměstnanecké stravenky, příspěvek na penzijní připojištění aj.).

Společnost
ARMÁDA SPÁSY
Adresa
Míru 1313, Frýdek-Místek – Frýdek
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 24 900 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

ARMÁDA SPÁSY, Lenka Maděrová