Co vás čeká

ARMÁDA SPÁSY DOMOV PŘÍSTAV OSTRAVA - ZUKALOVA

Zukalova 1401/3, 703 00 Ostrava

přijme zaměstnance na hlavní pracovní poměr - PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE

Předpokládaný termín nástupu: ihned, případně dle dohody

Strukturovaný životopis zasílejte průběžně

Vybraní uchazeči budou průběžně zváni k osobním pohovorům.

Bližší informace u Mgr. Jany Plačkové

Další informace:

Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu výběru nového pracovníka. Poté budou materiály skartovány.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme:

dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík,
vzdělání pro pracovníka v sociálních službách (přímá obslužná péče) dle požadavků §116 zákona o sociálních službách 108/2006 Sb., požadované vzdělání je možno si případně doplnit do 18 měsíců od nástupu do zaměstnání,
ochota při každodenní péči o uživatele, etické nastavení vůči klientům,
samostatnost i schopnost spolupráce v týmu, důslednost, flexibilita, empatie,
ochota dále se vzdělávat,
respektování křesťanských zásad Armády spásy,
schopnost práce na PC,

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme:

práci ve stabilní mezinárodní křesťanské organizaci,
plný pracovní úvazek 37,5 hod. týdně, nepřetržitý pracovní režim ve 12 hodinových směnách,
nástupní plat je 19 100,- Kč + příplatky za směnnost, svátky apod., odpovídající platový růst. Další příplatky po odpracovaném roce.
možnost dalšího vzdělávání,
zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravu, příspěvek na dovolenou, vánoční bonus, 30 dnů dovolené/rok, penzijní připojištění apod.)

Společnost
ARMÁDA SPÁSY
Adresa
Zukalova 1401/3, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 19 100 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

ARMÁDA SPÁSY, Lenka Maděrová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.