ModemTec s.r.o., se sídlem v České republice, se již více než 20 let zabývá vývojem a výrobou zařízení pro komunikaci po stávajících nízkonapěťových energetických rozvodech. Naše výrobky jsou založené na úzkopásmové komunikaci PLC, která zaručuje spolehlivý přenos dat až na vzdálenost několika kilometrů. Jelikož jsme se vždy soustředili na průmyslové zákazníky, jsou naše zařízení schopné fungovat i ve velmi silně zarušeném průmyslovém prostředí.
Více informací o naší společnosti naleznete na stránkách www.modemtec.cz

Embedded C/C++ vývojář

Hledáš místo mimo velkou korporací? Přátelskou a týmovou atmosféru? Dynamiku a zároveň stabilitu? Ozvi se nám!

Náplň práce:

Vývoj SW měřících a komunikačních zařízení pro oblast energetiky a průmyslu.
Tvorba obslužného SW k těmto zařízením.

Co požadujeme:

VŠ/SŠ vzdělání technického směru
Znalost programovaní mikrokontrolerů v jazyce C
Základní znalost obvodových zapojení HW
Základní znalost objektově orientovaného programování
Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, proaktivní přístup k řešení problémů
AJ na úrovni porozumění technických textů, komunikační úroveň výhodou

Co je výhodou:

Zkušenosti s verzováním pomocí GIT
Znalost OS Linux a FreeRTOS
Základní znalost VHDL/FPGA

Co nabízíme:

Zajímavou práci v perspektivním odvětví
Možnost seberealizace – práce na zajímavých projektech v oblasti Smart Grids, Smart Cities a průmyslové automatizace
Možnost zapojit se do výzkumných projektů ve spolupráci s univerzitami (ČVUT, VUT, MUNI) nebo velkými firmami (ČEZ, E.On, PRE)
Odpovídající finanční ohodnocení
5 týdnů dovolené
3 dny placené dovolené pro nemoc navíc (tzv. sick days)
Vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, teambuildingy
Příspěvek na stravování
Příjemné pracovní prostředí
Místo výkonu práce v Třinci nebo Brně (poblíž D1/D2)
Možnost práce částečně z domova

Společnost
ModemTec s.r.o.
Adresa
Kaštanová 639/143, Brno – Horní Heršpice
Třinec – Oldřichovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ModemTec s.r.o., Irena Milatová
602 345 626
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.