Společnost Laboratoře AGEL a.s. přijme zdravotního laboranta na oddělení klinické mikrobiologie.

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské popř. vysokoškolské vzdělání v oboru zdravotní laborant,
  • atestace z oboru výhodou
  • spolehlivost, preciznost, týmová práce, zájem o obor, schopnost učit se novým věcem

Pracovní náplň:

  • příjem biologického materiálu, příprava vzorků
  • práce s moderní laboratorní technikou
  • práce s výpočetní technikou – laboratorním informačním systémem
  • rutinní i nadstandardní práce

Nabízíme:

  • zázemí stabilní dynamické společnosti
  • moderně vybavené pracoviště, vstřícný kolektiv
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny placeného pracovního volna
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění
  • odměny při životních jubileích
  • příspěvek na dětskou zimní nebo letní rekreaci v rámci holdingu
  • Multisport karta

Společnost
Laboratoře AGEL a.s.
Adresa
Revoluční 2214/35, Nový Jičín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Laborant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.