Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme manažera na pozici

Interim Manager / Plant Manager

Požadujeme

Zkušenost s řízením výrobního závodu
Praxe ve výrobním závodě nutná, např. na pozici ředitele výrobního závodu, výrobního ředitel atd.
znalost AJ nebo NJ nutná

Nabízíme

Interim management (na 6-12 měsíců) s možností trvalého pracovního poměru do budoucna

Výborné platové podmínky

Náplň práce

Řízení menšího výrobního závodu

Společnost
Doctor Talent
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Zařazeno: Vrcholový management, Výroba a průmysl, Generální ředitel, Výkonný ředitel, Výrobní ředitel/manažer, Country Director/Manager, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Personální agentura