Jsme Pet Center, TOP společnost chovatelských potřeb v Čechách a na Slovensku.
Víme, co mazlíčci potřebují a chceme pomáhat našim zákazníkům, aby dělali svým mazlíčkům radost.

Specialista marketingu se znalostí slovenštiny, junior

Neustále se rozrůstáme a chceme dělat stále nové věci, otevírat nové prodejny, úspěšně dokončovat nové projekty. Proto hledáme pilnou včelku, která se chce učit a proniknout s námi do tajů zvířecího marketingu.

Co Vám nabízíme?

  • zajímavou a různorodou práci, získání spousty nových zkušeností
  • možnost uplatnit a realizovat své nápady
  • odpovídající finanční ohodnocení a prémie na základě vašeho výkonu
  • klouzavou pracovní dobu (je na Vás, jestli přijdete radši brzy ráno, nebo si přispíte a odejdete později)
  • příjemné pracovní prostředí - pracujeme v menších kancelářích a nemáme problém s pejsky v kanceláři
  • balíček zaměstnaneckých výhod - stravenky, občerstvení na pracovišti, příspěvek na profesní vzdělávání, firemní akce, slevy na zboží a psí hotel/školku přímo v místě pracoviště

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • operativní podpora marketingového teamu, zajištění marketingových materiálů pro prodejny
  • překlad marketingových materiálů do slovenštiny – bezchybný psaný projev
  • pravidelná komunikace s obchodními centry, zajištění marketingové podpory pro naše prodejny na Slovensku
  • kooperace na přípravě měsíčního letáku, blogu, CSR aktivit
  • realizace marketingové podpory při otevírání nových prodejen
  • vyhodnocování marketingových kampaní
  • spolupráce s dodavateli a partnery i kolegy v rámci společnosti
  • práce na samostatných projektech

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ vzdělání v oboru marketingu (pokud jste absolvent/ka případně ještě studujete) a nebo SŠ vzdělání a zkušenost na podobné pozici
  • zkušenosti v marketingu nebo v médiích výhodou
  • vynikající stylistické a vyjadřovací schopnosti, práce s textem ve slovenštině
  • pečlivost, chuť do práce

Společnost
PetCenter CZ s.r.o.
Adresa
Do Čertous 2634/7, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Slovenština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Specialista PR, Specialista marketingu, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

PetCenter CZ s.r.o., Martina Švarcová