Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Sociální pracovník a vedoucí služby OSOBNÍ ASISTENCE

Diakonie ČCE – středisko Světlo ve Vrchlabí

hledá pracovníka na HPP sociální pracovník a vedoucí služby OSOBNÍ ASISTENCE

Kdo jsme?

Diakonie ČCE – středisko Světlo ve Vrchlabí je nezisková organizace poskytující sociální služby od roku 1992 a patřící do sítě 140 diakonických zařízení po celé ČR. Osobní asistence je naší největší a klíčovou službou, která se zaměřuje na péči o seniory, lidi s mentálním a kombinovaným postižením.

Koho hledáme?

 • Je pro vás důležité životní čas, který trávíte v práci, naplnit smysluplnou činností, co má přesah do společnosti?… Diakonie tvoří společenství, které v milosrdenství a s nadějí fortelně pomáhá potřebným. Hledáme zájemce, pro kterého jsou tyto hodnoty důležité a jehož srdce tepe pro pomoc druhým lidem.
 • Je pro vás důležité dělat opravdu kvalitní sociální službu?… Podle nás taková kvalitní služba stojí na třech klíčových aspektech – na skvělé péči o klienty, na udržitelném přístupu k zaměstnancům a na ekonomickém zajištění. Vy budete ten/ta, kdo bude mít v naší neziskové organizaci na starosti klienty a tým.
 • Potřebujete k tomu, aby vás práce těšila, svobodu a možnost ovlivňovat věci?… Práce pro Diakonii není jen o pečlivé terénní péči a její dokumentaci, ale taky o tvořivém využití vašich bohatých zkušeností při hledání nových cest a podílení se na strategickém řízení služby.
 • Rádi se obklopujete zajímavými lidmi a učíte se ze vzájemné interakce?… Jsme tým otevřený novým podnětům, učící se zpětnou vazbou a inspirující se vzájemně jeden od druhého. Dělá nám radost společně komunikovat, hledat řešení a rozvíjet se.

Co Vás čeká na pozici vedoucího osobní asistence?

 • Práce s klienty - Jednání se zájemci a klienty služby, realizace sociálních šetření, uzavírání smluv o poskytování sociálních služeb, individuální plánování služby, konzultace s klienty a rodinnými příslušníky, vedení dokumentace uživatelů.
 • Práce s týmem - Řízení a koordinace práce pracovníků, cílené vzdělávání a hodnocení zaměstnanců, vedení porad a rozvoj týmové spolupráce, tvorba rozpisu služeb.
 • Vedení služby - Řízení a koordinace obsahu a aktivit sociální služby, zajištění kvality služby, účast na komunitním plánování, kulatých stolech a propagace služby. Nastavování cílů služby, plánování a reflektování rozvoje služby. Tvorba a aktualizace dokumentace služby (standardů kvality, dalších vnitřních pravidel služby). Příprava podkladů pro rozpočtování služby.

Co Vám nabízíme?

 • Pracovní smlouvu na plný úvazek
 • 5 týdnů dovolené, 2 dny sick day
 • přísun nových znalostí a dalšího vzdělávání
 • mzda 30 000 Kč po uplynutí zkušební doby

Ideálním partnerem v našem týmu budete, pokud splňujete následující odborné požadavky:

 • splňujete požadavky pro výkon povolání sociálního pracovníka podle § 110 Zákona o sociálních službách.
 • máte zkušenost jako sociální pracovník, vedl/a jste někdy tým lidí
 • práce s počítačem pro vás není boj, ale denní rutina
 • máte řidičský průkaz a nebojíte se ho použít

Životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 30. 8. 2019 na e-mail. Nástup možný od srpna 2019.

Podrobné informace o středisku Světlo najdete na https://vrchlabi.diakonie.cz.


Informace o pozici

Společnost
Diakonie Českobratrské církve evangelické
Adresa
Komenského 616, Vrchlabí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.