Co vás čeká

práce s klienty s mentálním postižením v chráněném bydlení – pomoc s běžnými domácími pracemi ( vaření, úklid), s hygienou, rozvoj schopností klientů, individuální plánování, související dokumentace služby, doprovod na úřady, k lékaři, na kulturní akce, aj. Žití a společná práce s lidmi s mentálním postižením,na základě vztahů s nimi. Práce přes noc.

práce s klienty v centru denních služeb – svoz klientů, doprovod na nákupy, podpora v dílnách – výtvarná, hudební, aktivizační činnosti s klienty, související dokumentace, individuální plánování aj. Práce přes den.

Jedná se o kombinaci práce přes den a přes noc.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme: SŠ, VOŠ, VŠ sociální, spec. ped., aj., popř. akreditovaný kurz pro prac. v soc. službách, komunikativnost, organizační schopnosti, otevřenost pro lidi s mentálním postižením, bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B.

Výhodou bude, pokud budete umět

praxe s lidmi s postižením výhodou, hra na hudební nástroj výhodou

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme:

zajímavou, smysluplnou a kreativní práci
možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
práce v dobrém týmu, podpora supervizí
spolupráce se zahraničními komunitami Archa, využití jejich dobré praxe

Společnost
Benediktus z.s.
Adresa
Klášterní 60, Chotěboř
Rušinov – Modletín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 19 000 – 23 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.