ACCOUNT/PROJECT MANAGER-péče o VIP klienta AGMJ00304-4

Pro našeho klienta, společnost specializující se na tvorbu a rozvoj korporátního designu a identity značky, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na samostatnou pozici

ACCOUNT / PROJECT MANAGER – péče o VIP klienta

Náplň práce

Na uvedené pozici převezmete do péče komunikaci a spolupráci s VIP klientem.

Hlavní odpovědnost máte za komplexní jednání se zákazníkem. Partnerem je pro vás vedení firmy klienta, interní marketing apod. Jste iniciátorem, budete plánovat kroky projektů a akcí. Budete řídit jejich realizaci od návrhu po konečné zpracování.

Dalšími úkoly jsou:

  • odpovědnost za finanční roční budget, jeho naplánování a dohled k čerpání pro realizované programy, projekty
  • nastavení harmonogramu pro jednotlivé projekty, pro značku klienta
  • koordinace detailního rozpracování, zadání do "interní výroby", jednání s kolegy specialisty, DTP, zavedenými externisty např. fotografy apod.
  • prezentace, jednání k úpravám kampaní apod.

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost v marketingu, PR - praxe min.3 roky
  • zájem o práci pro výstavbu brandu, jeho podporu - zkušenost v agentuře výhodou
  • zkušenost v projektové práci, vedení projektů
  • znalost angličtiny - komunikativně
  • kvalitní schopnost prezentace, jednání na různých úrovních
  • organizační dovednosti

Pracovní podmínky

Nabízíme pozici v dynamické společnosti, v kreativním a přátelském prostředí. Zázemí značky, která pečuje a realizuje práce pro známé brandy, kvalitní výrobky. Svěříme Vám vlastní portfolio značek. Pro šikovné kolegy možnost dalšího růstu. Kancelář s výbornou dostupností.

Společnost
STIMUL, personální poradenství
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Account Manager, Brand manager, Product Manager, Project Manager, Specialista marketingu, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

STIMUL, personální poradenství, Barbora Kotvová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.