CAR POINT.
Autorizovaný prodejce a poskytovatel servisních služeb pro vozy značek VW, Škoda, Seat před nedávnem otevřel na Praze západ svoji další provozovnu. Hledáme motivované kolegy, kteří chtějí být u zrodu něčeho nového a hledáme možná právě Vás...

Referent ekonomického oddělení - PHA

Nebojíte se čísel, jste systematická/-ý a máte logické uvažování?

Do našeho účetního týmu hledáme posilu na zpracování účetních dokladů, oběh dokumentů a ostatní související administrativu.

Váš profil:

  • SŠ/VŠ (ideálně) ekonomického směru
  • zkušenosti z oboru velkou výhodou
  • znalost MS Office (Word, Excel)
  • komunikační schopnosti
  • pečlivost a spolehlivost, orientace na detail
  • komunikativní znalost NJ, popř. AJ výhodou

Co bude Vaším úkolem:

  • evidence a účtování faktur (přijaté, vydané) a pokladny
  • kontrola věcné správnosti dokladů, řešení případných rozdílů
  • zpracování dokladů, jejich evidence a archivace
  • organizace oběhu dokumentů
  • administrativní práce, práce na PC
  • externí i interní komunikace
  • kontrola plateb

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností
  • velmi dobré finanční ohodnocení (odměny, bonusy)
  • profesní růst
  • dotované stravování
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadavky, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v české a cizojazyčné verzi v odpovědi na tento inzerát.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Společnost
stauner palet s.r.o. / CAR POINT
Adresa
Ke Kopanině 529, Tuchoměřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 400 000 – 600 000 Kč / rok
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Fakturantka, Účetní, Referent, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.