Jsme Neurorehabilitační klinika AXON – pracoviště s několikaletou tradicí poskytující intenzivní terapii především dětským pacientům s dětskou mozkovou obrnou, pacientům po cévní mozkové příhodě, nádorech mozku, traumatech hlavy, úrazech páteře či s jinými onemocněními, která vznikají na úrovni centrální nervové soustavy. Tam, kde jiné terapie končí, my začínáme.

Junior Operations Manager

Co u nás budete dělat:

Řešit provozní záležitosti kliniky
Zajišťovat a předkládat pravidelné reporty vedení společnosti
Poskytovat každodenní provozní podporu zaměstnancům kliniky
Zodpovídat za compliance (např. GDPR)
Koordinovat spolupráci s externími partnery
Sjednávat a realizovat schůzky a obchodní jednání
Zajišťovat služební cesty
Odpovídat za organizaci eventů pro klienty a partnery
Řešit různé denní ad-hoc záležitosti
Obstarávat agendu managementu společnosti
Objednávat kancelářské potřeby
Komunikovat se správcem budovy atp.

Co od Vás očekáváme:

Zkušenost jako Operations Manager/ Office Manager nebo alespoň Executive Assistant
Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
Výbornou znalost MS Word, Excel, PowerPoint a Outlook
Vynikající komunikační a organizační schopnosti, strukturovanost
Schopnost vynutit si plnění úkolů
Vysoké pracovní nasazení, multitasking, schopnost prioritizovat, flexibilně reagovat, pracovat pod tlakem

Co nabízíme:

Plat až 40.000,- Kč
HPP na dobu neurčitou
Různorodou a zajímavou náplň práce
Příležitost pro dlouhodobou spolupráci
Příjemné pracovní prostředí

Benefity :

Příspěvek na penzijní/životní připojištění,
Stravenky/příspěvek na stravování,
Dovolená 5 týdnů,
Vzdělávací kurzy, školení,
Občerstvení na pracovišti,
Příspěvek na vzdělání

Společnost
Integraxon Neuromedical Center s.r.o.
Adresa
Marie Cibulkové 1625/15, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Zdravotnictví a sociální péče, Office Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

702 061 121