Web Content Manager

Chcete se podílet na rozvoji web projektů v oblasti automotive? Umíte se dobře orientovat v oblasti webového contentu a máte zkušenosti z content managementem? Nezaleknete se prostředí mezinárodní společnosti a rádi se ponoříte do prostředí projektového managementu?

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Náplň práce:

• Plánování, tvorba, rozvržení, úpravy a publikování v souladu s marketingovou strategií značky

• Řízení komunikace s hlavními zúčastněnými stranami na rozvíjení online strategie, za účelem přípravy příslušného publikačního plánu

• Spolupracujte s více vzájemně propojenými týmy (technický vývoj, IT, výroba atd.)

• Technická podpora vývoje nástrojů a digitálních platforem z hlediska obsahu

• Content management v mezinárodních projektech

• Spolupráce s interními i externími partnery

Co očekáváme?

• Min. 3 – 4 roky zkušeností s web content managementem / web developmentem/project managementem

• Zkušenost s tvorbou obsahu

• Schopnost pracovat samostatně a proaktivně

• Aktivní znalost českého a anglického jazyka

• Pozitivní týmový hráč

• Zkušenosti s oblastí automotive výhodou

• Znalost grafických programů rodiny Adobe (Photoshop, Illustrator,..)

• Znalost Azure cloud a HTML

• Zkušenost s 3D vizualizací

Co Vám nabízíme?

• Práci pro významného zaměstnavatele v automobilovém průmyslu

• Zajímavou práci v mezinárodním prostředí

• Prostor pro Vaše nápady a jejich realizaci

• Možnost dalšího profesního rozvoje a růstu

• Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů

Společnost
IPSOS s.r.o.
Adresa
Na příkopě 859/22, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Auto - moto, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel