pracovník koupelnového centra Spiegelau (DE)

Do našeho týmu hledáme posilu na pracovní pozici:

pracovník koupelnového centra

Popis pracovní pozice:

Prodej keramických obkladů, dlažeb a koupelnového vybavení velkoobchodním i maloobchodním zákazníkům
Prezentace nabízeného sortimentu
Odborné poradenství, dispoziční návrhy
Návrhy technického a designového řešení
Vytváření cenových nabídek
Kompletní zpracování jednotlivých zakázek

· pracovní doba: pondělí – pátek: 9.00 - 15.00 (možno upravit)

· místo pozice: Spiegelau, Německo

Požadujeme

· pečlivost, zodpovědnost, ochotu získávat nové znalosti, schopnost samostatně řešit úkoly, schopnost komunikace, obchodního ducha

· znalost práce na PC (MS Word/Excel)

· SŠ vzdělání technického směru (stavebnictví či strojírenství výhodou)

· zkušenosti s informačním systémem ABRA (či podobným) výhodou

Nabízíme

· zázemí úspěšné a stále se rozvíjející společnosti

· možnost částečně homeoffice

· nástup možný ihned

· pozice vhodná pro absolventy

Společnost
HECKL s.r.o.
Adresa
Spiegelau, Německo
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní asistent, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.