Mezinárodní hotelová síť Barceló Hotel Group hledá pro svůj 4* hotel Occidental Praha Five v Praze vhodného kandidáta na pozici F&B Supervisor.

Leisure & MICE Sales Executive pro Barceló Hotel Group

Náplň práce:

- Sjednávaní a realizace osobních schůzek

- Telefonický kontakt s českými a zahraničními cestovními agenturami a tour operátory

- Aktivní hledání nových obchodních příležitostí

- Sledování a analýza konkurence

- Příprava a uzavírání obchodních smluv

- Pravidelná účast na poradách obchodního oddělení

- Vypracování obchodních analýz a reporting

Požadujeme:

- minimálně středoškolské vzdělání

- rodilý mluvčí CZ nebo SK

- velmi dobrou znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou

- zkušenosti s prodejem z cestovního ruchu (hotel, cestovní agentura, tour operátor, letecká společnost)

- samostatnost, proaktivní přístup a zodpovědnost

- skvělé prezentační a komunikační dovednosti

- reprezentativní vystupování

- práce s PC (každodenní práce s MS Office)

- nástup od 1.11.2019 nebo dohodou

Nabízíme:

- práci v mezinárodním hotelovém řetězci

- zaměstnanecké slevy v hotelových zařízeních v rámci hotelového řetězce

- zaměstnanecké stravování zdarma a občerstvení na pracovišti

- jazykové kurzy pro zaměstnance zdarma (španělština, angličtina)

- lítačku na pražskou hromadnou dopravu

- dárek k narozeninám

Společnost
Barceló Hotel Group
Adresa
Na strži 1660/32, Praha – Krč
Václavské náměstí 812/59, Praha – Nové Město
Radlická 3276/46, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na dopravu, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Cestovní ruch a ubytování, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Barceló Hotel Group, Ing. Lenka Píšová HR manager
+420 727 952 135