Ahoj,
za dvanáct let od založení agentury se nám podařilo mnohé. Vymyslet mimozemšťana Alzu, z kuchyní Oresi udělat jedničku na trhu, zvítězit v prestižní soutěži „Kanceláře roku 2017“ a ještě mnohem, mnohem víc.
Největší radost ovšem máme z toho, že jsme obklopeni týmem osobností a skvělých lidí, se kterými pro naše klienty dokážeme dělat neuvěřitelné věci.

Junior markeťák a kreativec

Dneska píšu tento dopis, protože hledám někoho opravdu speciálního.

Hledám člověka, který umí tvrdě pracovat na dosažení svých cílů. Člověka, který vidí billboard nebo TV spot a hned ví, jak ho udělat líp :-) Člověka, který dokáže navrhnout reklamní text nebo příběh. Člověka, který chce tvořit reklamní řešení, která fungují.


Nezalekneš se tvorby kreativních a marketingových strategií pro malé i velké značky, víš (případně se naučíš), jak najít reklamní řešení, které prodává, a nebojíš se vyseknout fantastickou prezentaci u klienta.


Budeme si skvěle rozumět, pokud je pro tebe marketing, kreativní tvorba a reklamní komunikace srdeční záležitostí, máš fantazii, cit pro jazyk a hru se slovy. U nás není důležité všechno umět, ale hodně chtít a my tě potřebné naučíme.


Jestli jsi to ty, koho hledám, jestli se chceš podílet na dalších skvělých věcech, které připravujeme, pošli mi, prosím, na oplátku svůj životopis a motivační dopis. Všechno si pečlivě přečtu a budu se těšit na setkání v nejkrásnějších kancelářích v Česku.

Radek Velechovský, Creative & Marketing Director


Informace o pozici

Společnost
CZECH PROMOTION group, s.r.o.
Adresa
Thámova 289/13, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Média, reklama a PR, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Specialista marketingu, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


CZECH PROMOTION group, s.r.o., Simona Vacková