JOYCE ČR, s.r.o. byla založena v roce 1996, pokrývá celý český a slovenský trh a je čistě českou společností. Hlavním zaměřením jsou komunikační technologie, dále alternativní zdroje energií. Joyce již tradičně staví na silném technickém zázemí, umožňujícím navrhovat a implementovat celková řešení tak, aby dlouhodobě vyhovovala specifickým potřebám jednotlivých zákazníků.

Sales manager v oblasti IT

Hledáme do naše týmu kolegu/kolegyni na pozici

Co Vás čeká?

  • Vyhledávání a rozvoj nových obchodních příležitostí
  • Navazování a posilování vztahů s důležitými obchodními partnery
  • Péče o klíčové zákazníky
  • Obchodní analýza a příprava jedinečných řešení pro naše klienty
  • Spolupráce na rozvojových marketingových aktivitách
  • Koordinace obchodních zakázek a souvisejících projektů

Co nabízíme?

  • Perspektivní zaměstnání u stabilní firmy
  • Fajn kolektiv profesionálů směřujících ke společnému cíli
  • Práce s moderními technologiemi
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Kariérní růst a osobnostní růst
  • Vícesložkové mzdové ohodnocení: fixní složka, výkonová složka a osobní ohodnocení
  • Plovoucí pracovní doba
  • Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, sick days, cafeterie, příspěvek na vzdělávání, příspěvek na sportovní aktivity, příspěvky na pojištění i na dovolenou, možnost home office
  • Firemní notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Časté firemní a teambuildingové akce

Co očekáváme?

  • Min. SŠ vzdělání, nejlépe technického či obchodního zaměření
  • Kladný vztah k IT technologiím, zkušenosti v oboru jsou výhodou
  • Kreativitu, proaktivitu, vnitřní motivaci a samostatnost
  • Znalost anglického jazyka na úrovni min. B2
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Výborné organizační a komunikační dovednosti

Těšíme se na:

  • Pozitivně naladěného člověka – tato práce je práce s lidmi, o lidech a pro lidi
  • Člověka, za kterým jsou vidět výsledky práce
  • Člověka, který je zaměřený na plnění obchodních plánů a cílů
  • Člověka, který má chuť se dále učit a rozvíjet
  • Kolegu či kolegyni s příjemným vystupováním, se schopností samostatného nalézání
  • řešení, vlastní iniciativou a aktivitou

Nástup možný ihned.

V případě, že jsme Vás zaujali, pošlete nám svůj strukturovaný životopis v ČJ. Po zpracování Vaší odpovědi Vás budeme kontaktovat, a to i v případě, že upřednostníme jiného kandidáta.

Společnost
JOYCE ČR, s.r.o.
Adresa
Venhudova 749/6, Brno – Husovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Telekomunikace, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel