JOYCE ČR, s.r.o. byla založena v roce 1996 a pokrývá celý český a slovenský trh. Hlavním zaměřením společnosti jsou IP komunikační technologie, dále i alternativní zdroje energií.
Joyce je kvalitním autorizovaným distributorem komunikačních značek SNOM, RTX, Vocovo, Well, Yealink a Yeastar pro Českou republiku a Slovensko, což prokazují i několikanásobná prestižní ocenění Yealink Platinum a Gold distributor.

Account manager v oblasti IT

Hledáme do naše týmu kolegu/kolegyni na pozici

Co Vás čeká?

• Vyhledávání a rozvoj nových obchodních příležitostí
• Péče o klíčové zákazníky, posilování vztahů s důležitými obchodními partnery
• Obchodní analýza a příprava jedinečných řešení pro naše klienty
• Koordinace obchodních, technických a logistických procesů souvisejících se zakázkami

Co nabízíme?

• Perspektivní zaměstnání u stabilní firmy
• Fajn kolektiv profesionálů směřujících ke společnému cíli
• Práce s moderními technologiemi
• Příjemné pracovní prostředí
• Možnost seberealizace, profesního a osobního růstu
• Vícesložkové mzdové ohodnocení: fixní složka, výkonová složka a osobní ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, sick days, cafeterie, příspěvek na
vzdělávání, příspěvek na sportovní aktivity, příspěvky na pojištění i na dovolenou, možnost
home office po zkušební době
• Firemní notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely
• Časté firemní a teambuildingové akce

Co očekáváme?

• Min. SŠ vzdělání, nejlépe technického či obchodního zaměření
• Kladný vztah k IT technologiím, zkušenosti v oboru jsou výhodou
• Řidičský průkaz sk. B
• Aktivitu, iniciativu a samostatnost
• Dobré organizační a komunikační dovednosti

Těšíme se na:

• Pozitivně naladěného člověka – tato práce je práce s lidmi, o lidech a pro lidi
• Člověka, za kterým jsou vidět výsledky práce
• Člověka, který má chuť se dále učit a rozvíjet
• Kolegu či kolegyni s příjemným vystupováním, se schopností samostatného nalézání
řešení, vlastní iniciativou a aktivitou

Nástup možný ihned.

V případě, že jsme Vás zaujali, pošlete nám svůj strukturovaný životopis v ČJ. Po zpracování Vaší odpovědi Vás budeme kontaktovat, a to i v případě, že upřednostníme jiného kandidáta.

Společnost
JOYCE ČR, s.r.o.
Adresa
Venhudova 749/6, Brno – Husovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Prodej a obchod, Telekomunikace, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel