Do zavedené společnosti sháníme nového kolegu na správu naši pobočky v Brně, Bratislavě a Ostravě s ochotou pravidelně cestovat mezi pobočkami.

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání

- samostatnost, důslednost a pečlivost

- znalost kancelářského balíku Office a jeho nastavení

- základní znalost sítí a protokolů (připojení zařízení do firemní sítě a jeho konfigurace)

- znalosti konfigurace a údržby kancelářských zařízení

- nastavení mail server

- základní povědomí o VoIP

- péče o HW a OS + znalost Android

- schopnost učit se

- ŘP skupiny B (aktivní řidič)

Náplň práce:

- péče o počítačovou síť, kabeláž, jednodušší konfigurace switchů a wifi

- znalost OS Android na úrovni instalace firemních aplikací a nastavení

- komunikace s ostatními pobočkami, providery, dodavateli IT, outsourcing

- nastavení kancelářské techniky (např. print server, IP telefony)

- správa a servis výpočetní techniky u klientů i vzdálená správa

- údržba HW

- správa OS Windows

Nabízíme:

- perspektivní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti

- pracovat v přátelském týmu v centru Prahy (City Tower)

- možnost uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti

- trvalý pracovní poměr

- možnost uplatnit své schopnosti a příležitost k profesnímu růstu

- různorodou práci v oblasti IT

- zajímavou a dynamickou práci v moderním pracovním prostředí

- dobré platové podmínky

- pravidelné vzdělávání - hard skills i soft skills.

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Společnost
Nelson Markets, s.r.o.
Adresa
Pražákova 1008/69, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, Marketingová komunikace, Marketingový analytik, Direct Marketing, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Nelson Markets, s.r.o., Julia Šipková
778 881 731