Pro jedinečný mediační projekt hledáme schopné, mnohostranně talentované dobrovolníky s výjimečně silným, pozitivním a sympatizujícím postojem k mediaci. Předpokladem pro zapojení do projektu je silné sociální cítění, nadšení, výborná schopnost mluvené i psané komunikace a zodpovědnost. Do budoucna s možností přeměny pozice dobrovolníka do pozice samostatného mediátora.

Dobrovolníky hledáme pro spolupráci v těchto oblastech:

- Marketing

- Fundraising

- Public relations

- Média

- Sociální sítě

- Právo

- Sociální práce

- Pedagogika/Andragogika

Náplň dobrovolnické činnosti:

- činnost bude strukturována pro každého dobrovolníka specificky podle jeho zaměření a schopností ve výše uvedených oblastech

- po absolvování výcviku interního komplexního výcviku mediátora účast na komediaci (společné vedené mediace s druhým – zkušeným – mediátorem),

- později samostatné vedení mediací pod profesní supervizí

Nabízíme:

- Zapojení do projektu dle dohody podle možností a potřeb dobrovolníka

- Smysluplnou práci při pomoci osobám v obtížných situacích

- Práci při řešení konfliktů

- Komplexní výcvik mediátora v rozsahu 72 hodin (při dlouhodobé spolupráci bezplatně)

- Profesní supervizi mediátora zdarma

- Pracoviště na metru Kobylisy

- Vlídné, přátelské a laskavé prostředí

- Jedinečnou a rozmanitou příležitost pro osobní rozvoj

- Zajímavou práci s lidmi

Požadujeme:

- Motivovaný osobní přístup

- Zájem o mediaci

- Příjemné a milé vystupování

- Pečlivost a spolehlivost

- Přirozeně komunikativní osobnost

- Schopnost rychle se učit

- Uživatelskou znalost práce s počítačem

- SŠ, VŠ výhodou z důvodu dalšího možného rozvoje

Za výkon činností na pozici dobrovolník není poskytována mzda.

Společnost
Kappa Beta Institut, z.s.
Adresa
Na pěšinách 89/66, Praha – Kobylisy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Vzdělávání a školství, Administrativní pracovník, Specialista pro rozvoj a vzdělávání, Office Manager, Právník, Kouč
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy.

Kappa Beta Institut, z.s., Kateřina Bělková
724 263 327