COMMERCIAL GROUP s.r.o.

Realitní makléř RE/MAX 4 you

Nastal čas na změnu? Zajímají Vás nemovitosti?

Co s tím ?

Vykročte s námi do světa realit!

Co vás čeká:

Čeká Vás zajímavá pestrá práce, která je každý den něčím výjimečná.

Budete spojovat lidi, kteří hledají, prodávají nebo vyměňují starý domov za nový.

Komunikace a obchod je náplní každého dne, stejně tak lehká administrativa. Váš pracovní den se bude odehrávat jak v kanceláři, tak i na cestách za Vašimi klienty.

To vše za podpory výborné party naší kanceláře složené z makléřů, asistentek, právníků a majitelů a mentorů.

Budeme Vám k dispozici, když budete potřebovat tak, abyste se mohli soustředit na to nejdůležitější, získávání nových klientů a péči o stávající a dřívější zákazníky.

Jaké vlastnosti byste měli mít

Čestné jednání
Podnikání v realitách není jen o nemovitostech, ale hlavně o lidech. Naše vztahy zakládáme na důvěře.

Silnou vnitřní motivaci
Jedině pokud nám řeknete proč, můžeme Vám ukázat jak.

Ochotu učit se novým věcem
Reality jsou dynamické odvětví a vyžadují držet krok s novými trendy a technologiemi.
Hledáme někoho, kdo se chce rozvíjet a být zodpovědný za svůj čas i příjem. Vše potřebné vás naučíme a pomůžeme v začátcích, aby se z vás stal úspěšný makléř.

Důslednost a trpělivost
Opravdového úspěchu nelze dosáhnout mávnutím kouzelného proutku, ale jen prostřednictvím tvrdé práce, která Vás však bude bavit .

Co vám můžeme nabídnout

Skvělou partu
Jdeme do všeho naplno. Jak do práce, tak do zábavy.

Volnou pracovní dobu
Naši makléři jsou našimi obchodními partnery nikoli zaměstnanci. Pracují na sebe, ale ne sami.

Značku
Svobodné podnikání se značkou RE/MAX již více než 40 let úspěšně funguje na globálním realitním trhu a posledních 10 let díky svému jedinečnému podnikatelskému konceptu RE/MAX prodává nejvíce nemovitostí na světě.
Kancelář RE/MAX 4you má 10 let lokálních zkušeností a více než 3000 úspěšně zobchodovaných nemovitostí.

Profesionální zaškolení.
Vzdělávací programy RE/MAX akademie, včetně kurzů nejúspěšnějších světových i tuzemských lektorů, jako jsou Tom Ferry, Brian Buffini, Peter Vajdík, Miroslav Princ a další ...

Nejmodernější technologie.
Makléři RE/MAX jsou díky přístupu k nejmodernějším mezinárodním technologiím vždy o krok napřed před konkurencí.

Nejvyšší odměňovací model.
Nabízíme pro nejlepší makléře podíl až 80% z provize.

Exklusivní zázemí kanceláří na nejvyšší úrovni.
Našich makléřů a klientů si vážíme a proto jsme pro ně vybudovali exklusivní zázemí v kanceláři v:

Chomutově na prestižní adrese náměstí 1. Máje 95.
Žatci ve vlastní budově v ulici Tyršova 1010
Lounech na adrese Žatecká 11 kousek za Žateckou branou

Mělník na "dolním" náměstí Karla IV. 143/19

Praze pár kroků od metra Vysočanská na adrese Sokolovská 270/201

Společnost
HASSMAN TRADING s.r.o.
Adresa
náměstí 1. Máje 95/25, Chomutov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Makléř, Obchodní zástupce, Realitní makléř
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

RE/MAX 4 you, Pavel Hassman
739 500 607