Do našeho Domova pro seniory hledáme empatickou, zodpovědnou a samostatnou pečovatelku na hlavní pracovní poměr pro komunikaci v německém jazyce, se zájmem o seniory.

Požadujeme dobrou znalost německého jazyka.

Náplň práce:

- aktivní práce s klienty domova,

- pomoc a doprovod klientů při vyřizování veškerých osobních záležitostí,

- plánování volnočasových aktivit,

- spolupráce s rodinami klientů.

Výhodou je vlastní zkušenost s péčí o seniora, praxe v domově pro seniory nebo zdravotním zařízení.

Nabízíme zaměstnání ve stabilní společnosti, pracovní doba od 7.00 - 15.30 hod. (nebo dle dohody), zaměstnanecké benefity, závodní stravování, možnost vzdělávat se, slušné platové ohodnocení a zajištěný postup.

Jedná se o práci v krásném prostředí a přátelském týmu, který společně pracuje na správné věci.

V případě zájmu zasílejte životopisy nebo telefonujte na tel. č. 777 66 55 58 (paní Zeithammerová).

Společnost
Vaše Harmonie, o.p.s.
Adresa
Ruská 292/2a, Dubí – Pozorka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 22 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Závodní stravování, Firemní školka
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.