Náplň práce:

vedení firemních účtů – platební styk v CZK + EUR měně

kopírování, zakládání a skenování dokumentů

evidence pošty

vyřizování objednávek + příprava dodacích listů a faktur

příprava podkladů pro externí účtárnu – možnost také základního zaúčtování

komunikace v NJ nebo AJ s dodavateli a centrálou v Rakousku a sesterskými společnostmi v EU

vedení docházky zaměstnanců

organizační činnost

Požadujeme:

minimálně SŠ ukončené maturitou popř. VŠ vzdělání výhodou

komunikativní znalost NJ nebo AJ

praxe v oblasti administrativy či podobné pozice

dobrá znalost MS Office

velmi dobré organizační schopnosti

pečlivost a komunikativnost

základní znalost účetnictví výhodou nikoli podmínkou

Nabízíme:

atraktivní ohodnocení dle zkušeností a znalostí, nástup možný ihned, nebo dohodou.

příspěvky na stravování

zdarma občerstvení na pracovišti

zázemí stabilní mezinárodní společnosti

stabilní kolektiv


Informace o pozici

Společnost
ALUFIX Bohemia spol. s.r.o.
Adresa
Černíky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Personalistika a HR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ALUFIX Bohemia spol. s r.o., Alena Piknerová