Naše společnost DAIDO METAL je největším světovým výrobcem motorových kluzných ložisek. Divize v České Republice má za cíl stát se jedničkou na evropském trhu a z toho důvodu k nám hledáme pracovníky na následující pozici:

Quality Assurance Engineer / Inženýr kvality

Požadujeme:

· SŠ/VŠ technického směru,

· Plynulý AJ,

· Orientace v systémech řízení jakosti (IATF 16949, QS 9000, VDA, ISO 9001, příruček QS 9000), ale především s plánováním jakosti (APQP) a schvalováním produktu k výrobě (PPAP) a s použitím statistických metod (MSA, SPC) v praxi,

· Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti (v prostředí výroby automobilových dílů z kovových materiálů),

· Zkušenosti s reklamačním řízením (na dodavatele / interní neshoda / od zákazníků) na principu 8D reportu,

· Zkušenosti s prováděním interních a zákaznických auditů,

· Orientace ve výkresové dokumentaci,

· Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook Express, Internet),

· ŘP skup. B,

· Zodpovědnost, přesnost, spolehlivost,

· Ochota učit se novým věcem,

· Stresová odolnost, flexibilita.

Uvítáme:

· NJ výhodou,

· Znalost SW Minitab (nebo podobného) výhodou,

· Orientace v systému environmentálního řízení ISO ČSN 14001 a OHSAS 18001 (bezpečnost a ochrana zdraví při práci) výhodou,

· Zkušenosti s projektovým řízením (zpracování vývojových diagramů, FMEA, kontrolních plánů, pracovních instrukcí, balících instrukcí atd.) výhodou,

· Zkušenost s informačním systémem (INFOR ERP LN, SAP, NAVISION apod.) a SW pro projektové řízení (MS Project) výhodou.

Pracovní náplň:

· Spolupráce při řízení a provádění plánování jakosti produktů, schvalování produktů k výrobě, použití statistických metod v praxi, včetně vedení dokumentace a záznamů,

· Spolupráce při přípravě a řízení nových projektů ve společnosti, komunikace se zástupci zákazníků a mateřské organizace v Evropě a v Japonsku, včetně vedení dokumentace a záznamů

· Provádění interních a externích auditů kvality,

· Spolupráce na reklamačním řízení od zákazníků, na dodavatele / interních neshodách na principu 8D reportu,

Profil:

Ideální kandidát je kvalitář (inženýr kvality) se schopností detailního plánování a pečlivého vedení záznamů, výtečné komunikace s lidmi (až moderátor) vč. AJ, flexibilně reagující na změny, neústupný, vytrvalý.

Nabízíme:

· motivující finanční ohodnocení s ohledem na plnění stanovených ukazatelů,

· možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti

· ostatní zaměstnanecké výhody,

· prostředí stabilní mezinárodní společnosti,

· nové moderní pracovní prostředí.

Společnost
DAIDO METAL CZECH s.r.o.
Adresa
Švédské valy 1309/6, Brno – Slatina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba a průmysl, Project Manager, Specialista ISO, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel