Pro soukromou rezidenci v libereckém kraji přijmeme správce (údržbáře).

Požadujeme: praxe v údržbě objektu, ubytování v areálu rezidence podmínkou, všestranná manuální zručnost a fyzická kondice, časová flexibilita, ŘP skupiny B, C, reprezentativní vystupování, čistý trestní rejstřík, loajalita, pečlivost.

Pracovní náplň: údržba a drobné opravy objektu, práce na zahradě (velký park), jednání s úřady, řízení hospodyně.

Nabízíme: ubytování v areálu rezidence, zajímavé finanční podmínky, práce v příjemném prostředí, dlouhodobé zaměstnání.

Nástup: ihned (listopad 2019)

Lokalita: Liberec

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici prosíme o zaslání Vašeho životopisu s aktuální fotografií.

Společnost
PBS GROUP, a.s.
Adresa
Liberec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Služby, Domovník/správce objektu, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel