M.Preymesser logistika, spol. s r.o. se sídlem v Mladé Boleslavi hledá vhodné kandidáty/ky na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR/SPECIALISTA LOGISTIKY

M. Preymesser logistika, spol. s r.o. hledá do svého týmu pro pobočku v Žatci v průmyslové zóně Triangle vhodné kandidáty/tky na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR/SPECIALISTA LOGISTIKY

Co vás čeká

* Realizace strategie interního materiálového zásobování.

* Zodpovědnost za provoz interního zásobování v souladu s principy štíhlé výroby.

* Optimalizace procesů.

* Vytváření pracovních postupů a školení zaměstnanců.

* Řízení projektů s cílem zvýšení efektivity interního toku materiálu.

* Aplikace metod neustálého zlepšování.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

* VŠ technického zaměření nebo SŠ s praxí z výrobní/skladové logistiky.

* Zkušenosti s vedením projektů - výhodou.

* Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni.

* Analytické myšlení.

* Organizační schopnosti, systematičnost a přesnost.

* Pokročilá znalost MS Office - především Excel (kontingenční tabulky, základní statistické a matematické funkce).

* Časovou flexibilitu.

Co vám můžeme nabídnout

* Zajímavé finanční ohodnocení
* Jednorázové roční prémie
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Stravenky, 5 týdnů dovolené
* Moderní pracovní prostředí
* Možnost parkování v areálu firmy
* Firemní jazykové kurzy

Pokud Vás oslovila naše nabídka práce, zašlete nám svůj životopis nebo volejte 702 120 868.

Těšíme se na Vaše odpovědi!

Společnost
M.Preymesser logistika, spol. s r.o.
Adresa
Průmyslová 1060, Bitozeves – Bitozeves-Průmyslová zóna Triangle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Vrcholový management, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.