Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

VŠEOBECNÁ / PRAKTICKÁ SESTRA

Diakonie ČCE – středisko v Sobotíně již víc jak čtvrt století poskytuje sociální služby seniorům i mladým lidem. Společně hledáme cestu, jak jim v jejich situaci pomoci.

Do sociálně zdravotního týmu hledáme všeobecnou nebo praktickou sestru.

Náplň práce:

  • základní ošetřovatelská péče u klientů na základě indikace ošetřujícího lékaře
  • administrativa spojená se zdravotní péčí - vedení ošetřovatelské dokumentace, realizace ošetřovatelských úkonů, práce v informačním systému organizace
  • komunikace s ošetřujícími lékaři klientů
  • řešení situací souvisejících se změnou zdravotního stavu klientů

Očekáváme:

  • kvalifikační vzdělání v oboru všeobecná sestra nebo praktická sestra a zdravotní způsobilost a bezúhonnost v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., v platném znění
  • ochotu k aktivnímu podílení se na vytváření nového způsobu práce se seniory a seniory s projevy demence
  • ochotu k dalšímu odbornému vzdělávání, zájem o zvýšení kvalifikace vítán
  • praxe u lůžka výhodou

Nabízíme:

  • nástup možný po dohodě
  • práci na plný úvazek
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • dvousměnný nepřetržitý provoz
  • podporu profesního růstu a zvyšování kvalifikace
  • dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost zajištění ubytování
  • možnost využít zvýhodněné ubytování při návštěvě Prahy
  • možnost využít ubytovací a stravovací služby v rekreačním zařízení Sola gratia (Bystřice pod Hostýnem)

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pro účast ve výběrovém řízení zašlete prosím Váš profesní životopis na e-mail.

Adresa
Petrov nad Desnou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Diakonie Českobratrské církve evangelické, Pavlína Maturová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.