Projekční kancelář CM projekt, s.r.o., hledá do svého rozšiřujícího se týmu

projektanta vytápění a projektanta zdravotechniky.

  • Zpracováváme projekty rodinných domů, bytových domů, administrativních objektů, nemocničních zařízení, hotelů, výrobních areálů apd.
  • Projektujeme pasivní vytápění a chlazení stropními systémy, aktivním jádrem.

Požadujeme :

  • min. SŠ
  • Praxe v oboru je výhodou
  • Nutná znalost AUTOCAD, Protech
  • Znalost programů Techcon, CADKON výhodou
  • znalost práce na PC – MS Office
  • časovou flexibilitu, zodpovědnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce.

Náplň práce:

  • výkon pozice projektanta ÚT nebo ZTI pod dohledem zkušených kolegů
  • tvorba technického řešení – výpočty, kreslení
  • zpracování projektové dokumentace v oblasti ÚT nebo ZTI
  • vytváření dokumentace ve všech projekčních stupních (studie, územní řízení, stavební povolení, výběr zhotovitele, prováděcí projekt)
  • koordinace s ostatními profesemi, požadavky na ostatní profese
  • práce na samostatných projektech, nebo v týmu na větších projektech

Nabízíme :

  • příjemné pracovní prostředí, moderní technika i softwarové vybavení
  • práce na HPP
  • profesní růst
  • služební telefon s neomezeným tarifem + datový balíček
  • práci na zajímavých projektech, vč. alternativních zdrojů energie
  • odpovídající motivační finanční ohodnocení
  • odborné vzdělávání
  • sick days

kontaktní osoba :
Marek Cabal
Telefon : 775 720 727

Společnost
CM projekt, s.r.o.
Adresa
Sladkého 537/13, Brno – Komárov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 20 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.