Jsme ryze českou stabilní společností působící v oblasti strojírenství již 20 let.
Jsme tým profesionálů v oblasti vývoje a výroby strojů a zařízení. Podílíme se na zajímavých projektech pro významné společnosti.
Náš tým čeká mnoho nových a zajímavých projektů.
Pojďte s námi zvládnout nové výzvy.
V současné době hledáme kolegy na tuto pracovní posici.

Konstruktér strojní

Požadujeme

- VŠ, SŠ strojního zaměření

- znalost 3D modelování, znalost SolidWorks výhodou

- praxe v oboru

- iniciativa, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijní připojištění

-13 plat

- další benefity

- smlouvu na dobu neurčitou

- možnost kariérního postupu

- práci ve stabilní, rozvíjející se společnosti

- zajímavou a různorodou pracovní náplň s možností seberealizace

- dlouhodobou pracovní perspektivu

- nástup možný ihned

Společnost
INOVA Holýšov s.r.o.
Adresa
Holýšov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Technika a vývoj, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.