Nabízíme jedinečnou příležitost stát se součástí nově otevřené restaurace California Brothers. Být u zrodu restaurace, která má vysoké ambice stát se jednou z nejlepších.

Celý koncept je zaměřen na steaky, ústřice, mušle, cocktaily a skvělá vína

Jsme restaurace, která je přátelská a profesionální. Hledáme kolegy, kteří mají svojí práci rádi a nechodí do ní znechucení. Hledáme kolegy, kteří vědí, že spokojený zákazník je to nejlepší, co nás může potkat. Hledáme kolegy, kteří jsou veselí optimisté, mají něco za sebou, jsou vyzrálí a vyrovnaní. Hledáme týmové hráče, pro které není problém přijít do práce včas, střízliví, upravení a v dobré náladě. Hledáme právě VÁS.

Nástup podle domluvy a pozice, na kterou se ucházíte. Místo pracoviště Praha 7

Barman/číšník

Co vás čeká

Budete zodpovědní za kompletní servis pro zákazníky, od přivítání, usazení ke stolu, objednání, obsloužení, vytvoření účtu i přijetí platby.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme profesionální přístup, zkušenosti na obdobné pozici, spolehlivost, dochvilnost, příjemné vystupování, pro zákaznický přístup. Minimálně základy anglického jazyka (schopnost domluvit se)

Výhodou bude, pokud budete umět

Velkou výhodou bude, pokud máte týmového ducha a jste veselá a optimistická povaha.

Co vám můžeme nabídnout

Můžeme nabídnout zázemí stabilní společnosti

Práci v netradiční americké restauraci

Práci krátký/dlouhý týden

Personální stravování zdarma

Možnost plánování směn

a další benefity

Společnost
EUROPE BAGELS,s.r.o.
Adresa
Dukelských hrdinů 906/48, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Číšník/servírka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Europe Bagels, s.r.o, Petr Chalupa
605 831 594