Vojenský technický ústav, s.p., odštěpný závod VTÚLaPVO, se sídlem v Praze 9 - Kbelích hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici:

Technický zaměstnanec - (programátor)

Náplň práce:

  • Návrh a tvorba programového vybavení v oblasti průzkumných a pozorovacích systémů.

Základní požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru,
  • znalost C#/NET/WPF,
  • znalost C/C++/MFC,
  • znalost HTML, JavaScript, SOAP, ISAPI,
  • znalost komunikace TCP/IP, UDP, RS-232.

Další požadavky:

  • znalost AJ na úrovni porozumění technické dokumentaci,
  • řidičský průkaz skupiny "B",
  • schopnost samostatné práce i týmové tvůrčí práce,
  • ochota profesního rozvoje.

Nabízíme:

  • zajímavou práci na hlavní pracovní poměr,
  • pružnou pracovní dobu,
  • 2 dny sick days,
  • 5 týdnů dovolené,
  • zaměstnanecké benefity,
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění,
  • zázemí stabilní společnosti.

    Nástup je možný ihned.

Místo výkonu práce - SLAVIČÍN

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu neváhejte a zašlete prosím strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů prostřednictvím tohoto portálu.

Společnost
Vojenský technický ústav, s.p.
Adresa
Dlouhá 300, Slavičín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Vojenský technický ústav, s. p.
Mladoboleslavská 944, 197 00 Praha 9 – Kbely, Česká republika
910 105 200
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.