Asteelflash Plzeň s.r.o. patří mezi přední světové výrobce elektronických sestav a je dvojkou na Evropském trhu s těmito výrobky. Jsme součástí skupiny Asteelflash, která ve svých 18 závodech po celém světě zaměstnává přes 6500 zaměstnanců.
Poskytujeme špičkové inženýrské a výrobní služby všem průmyslovým odvětvím.
V našem závodě v Plzni se zabýváme montáží a návrhy desek plošných spojů a jejich prototypováním. Pro posílení svého týmu v Plzni hledáme kandidáta na pozici:

FINANČNÍ ÚČETNÍ

Co Vás čeká

  • účtování odběratelských, dodavatelských faktur, bankovních výpisů, platebních příkazů
  • párování materiálových faktur s příjemkami
  • měsíční fakturace, správa pohledávek
  • majetek - zařazování a evidence, odpisové plány - zkušenosti výhodou
  • statistické výkazy
  • spolupráce na měsíční a roční závěrce společnosti, příprava podkladů pro audit
  • každodenní spolupráce s ostatními odděleními (nákup, sklad, controlling)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ ekonomického směru (praxe v oboru u SŠ + min.3 roky)
  • relevantní praxe ve vedení podvojného účetnictví (znalost účetního systému POHODA výhodou)
  • zkušenost s prostředím nadnárodního koncernu výhodou
  • znalost finančního účetnictví dle českých standardů
  • orientace v daňových zákonech (daň z příjmu, DPH, apod...)
  • MS Office (především Excel a Word)
  • ekonomické a analytické myšlení
  • aktivní přístup k práci
  • pečlivost, přesnost, samostatnost, organizační schopnosti
  • pasivní znalost německého nebo anglického jazyka

Co vám můžeme nabídnout

  • různorodou práci na hlavní pracovní poměr
  • pružná pracovní doba
  • motivující finanční ohodnocení
  • přítomnostní bonus a další bonusy
  • možnost příspěvku na dojíždění
  • 4 týdny dovolené + 3 sick days
  • podpora v osobním rozvoji a školení
  • jazykové kurzy přímo ve společnosti
  • stravenky
  • možnost podílet se na projektech společnosti – do budoucna implementace nového ERP
  • příležitostné zahraniční cesty do DE
  • vánoční večírek, letní grilování, sportovní akce
  • nástup dle dohody

Společnost
Asteelflash Plzeň s.r.o.
Adresa
Podnikatelská 1227/24, Plzeň – Skvrňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel