Společnost Photon Energy NV je globální společnost poskytující řešení a služby pro solární elektrárny se sídlem v Nizozemsku, působící v Evropě a Austrálii. Tým společnosti Photon Energy má prokazatelné zkušenosti s developmentem projektů, investičním řízením, projektovým financováním, pojištěním, řešením technologií, EPC a O&M. Společnost Photon Energy také spravuje své vlastní vlastní portfolio 26 MWp elektráren ve třech zemích na dvou kontinentech, celkově se stará o více než 220 MWp elektráren na celém světě.

Treasury Assistant - Asistent/ka oddělení Treasury

Náplň práce

  • Stahování a nahrávání bankovních výpisů
  • Rekonciliace bankovních výpisů
  • Zadávání platebních příkazů a kontrola úhrad
  • Treasury reporting
  • Komunikace s bankami
  • Podpora oddělení Treasury a Accounting
  • Administrativní podpora

Požadujeme

  • SŠ / VŠ ekonomického směru (pozice je vhodná pro absolventa)
  • Uživatelskou znalost MS Office – zejména Excel
  • Základní znalost anglického jazyka (porozumění psanému textu)
  • Praxe na obdobné pozici je výhodou, ale ne podmínkou - nového kolegu rádi zaučíme
  • Analytické schopnosti
  • Pečlivost, přesnost, spolehlivost, samostatnost, cit pro detail a určitě by Vás měla bavit práce s čísly
  • Chuť vzdělávat se v oblasti finančnictví a bankovnictví

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí, příjemném a přátelském kolektivu
  • Ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karty s příspěvkem od zaměstnavatele
  • Notebook a mobilní telefon
  • Jazykové kurzy a další benefity

Společnost
Photon Energy Corporate Services CZ s.r.o.
Adresa
Uruguayská 380/17, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.