Společnost B+S Nevrly s.r.o. je dceřinná společnost německé firmy Büchting + Streit a.s.
s více jak 50- letou tradicí a zkušenostmi, která se zabývá technickou podporou přípravy, realizace a údržby staveb. Společnost poskytuje inženýrské služby v oblasti mostních konstrukcí, tunelů, podzemních staveb a ostatních inženýrských konstrukcí převážně pro německý trh.

Společnost B+S Nevrly s.r.o. rozšiřuje projekční kancelář v Brně a hledá vhodné kandidáty na pozici Vedoucí projektant.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za zpracovávání projektů železobetonových konstrukcí, za návrhy a posouzení konstrukcí v oblasti mostních, podzemních a inženýrských staveb (statické výpočty, koncepční návrhy a další úkony související s projekční činností)
  • Zodpovědnost za chod brněnské projekční kanceláře
  • Vedení týmu
  • Koordinace činností členů týmu
  • Hodnocení výkonu jednotlivých členů, poskytování konstruktivního feedbacku

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání stavebního směru
  • Výbornou znalost německého jazyka (AJ výhodou)
  • Organizační schopnosti
  • Schopnost vést tým a delegovat
  • Schopnost poskytovat zpětnou vazbu členům týmu
  • Komunikační schopnosti, flexibilitu
  • Praxe v oboru nutná (zkušenosti s inženýrskou činností v oblasti podzemních staveb výhodou)

Nabízíme:

  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Práci na zajímavých zakázkách pro zahraniční trh
  • Zázemí a stabilitu zavedené společnosti
  • Příležitostné pracovní cesty a úzká spolupráce s pobočkou v Mnichově
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, kurz německého jazyka)
  • Nástup možný ihned

Těšíme se na vás!

Společnost
B+S Nevrly s.r.o.
Adresa
Údolní 376/56, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Němčina (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Project Manager, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

B+S Nevrly s.r.o., Ing. Tobias Nevrlý
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.