Společnost Rychetsky & Partners je společnost zajišťující komplexní personálně manažerské poradenství.

Našim záměrem je poskytnout zákazníkům kvalifikované poradenství z oblasti náboru, outplacementu, kariérového poradenství, interim managementu, HR outsourcingu, pracovně-právní problematiky, odměňování a rozvoje zaměstnanců na základě prověřených metodik a znalostí. Naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní personalisté.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

KONSTRUKTÉR

Pro našeho významného klienta německou výrobně stavební společnost hledáme kandidáty na pozici

KONSTRUKTÉR

Požadujeme:

  • Znalost českého jazyka nutná
  • SŠ vzdělání (technický obor)
  • Znalost německého jazyka nebo anglického jazyka výhodou
  • Znalost MS Office, Internet Explorer, AutoCAD (popř. projekční SW), ERP systém (SAP výhodou)
  • Znalost stavebních materiálů
  • Znalost vyhlášky 50/1978 Sb. výhodou

Náplň práce:

  • Zpracovává výrobní výkresovou dokumentaci na základě požadavků zákazníka
  • Zodpovídá za vytvoření systémových požadavků na objednání specifických materiálů
  • Vytváří kusovníky v rámci výrobní výkresové dokumentace u každé výrobní zakázky
  • Zajišťuje technickou podporu z pohledu konstrukčního řešení v případě řešení problémů, zákaznických a interních reklamací, zlepšování procesů, atd.
  • Připravuje požadované podklady spojené s výrobní výkresovou dokumentací a prezentační dokumentací atd.

Nabízíme:

  • Stabilní a perspektivní zaměstnání
  • Práci ve stabilní výrobní společnosti v Praze, příjemný kolektiv
  • Zajímavé a motivující finanční ohodnocení
  • Práci na plný úvazek

Společnost
Rychetsky & Partners s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Strojírenství, Technika a vývoj, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Rychetsky & Partners s.r.o., Jana Garčicová