BadFly Interactive, a.s. je české herní studio se sídlem v Brně a právě hledá vášnivého Concept Artistu, který se připojí do našeho týmu a bude pracovat na našem zbrusu novém projektu. Pokud jsi nadšený umělec, kterého baví úzce spolupracovat s týmem vývojářů a rád zkoušíš nové věci, máš skvělou příležitost ukázat svůj talent!

Očekáváme:

  • 3+ let zkušeností v oblasti 2D herní grafiky nebo přidružených oborech
  • kreativního člověka s citem pro barvy a schopností pracovat s prostorem
  • schopnost vytvořit atmosféru ve scénách (efekty prostředí, osvětlení)
  • osobu s citem pro pečlivost, zodpovědnost, aktivním přístupem a vášní pro hry
  • dobrou znalost angličtiny

Náplň práce:

  • vývoj grafiky pro PC, konsolové a VR hry
  • návrhy a realizace 2D UI grafiky
  • udávání grafické vize projektů
  • konceptování prostředí, nepřátel a zbraní do proj
  • úzká spolupráce s ostatními členy týmu - hlavně grafiky, designéry a vedením společnosti
  • kompozice herního prostředí a posprodukce vyráběných herních prostředí

Nabízíme:

  • stabilní zázemí perspektivní a rychle se rozvíjející společnosti
  • práci v zajímavém prostředí herního průmyslu mezi vývojáři s dlouholetými zkušenostmi
  • možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
  • zaměstnání na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou
  • zajímavé finanční ohodnocení s výkonnostními bonusy
  • výhled dlouhodobé spolupráce
  • Multisport karta
  • stravenky 100,- Kč / den
  • nástup možný ihned

Pokud cítíš, že tohle je to pravé pro Tebe, neváhej a pošli nám svůj životopis. Nezapomeň také připsat něco o sobě a přiložit ukázky své tvorby.

Budeme se těšit!

Společnost
BadFly Interactive, a.s.
Adresa
Zvěřinova 1277/11a, Brno – Černovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Kultura, umění a tvůrčí práce, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel