GéoLean je francouzská nadnárodní firma, specializující se na štíhlou výrobu a Lean management. Jsme velmi dynamičtí a inovativní. GéoLean jde zcela jinou cestou, odlišnou od tradičních konzultantských firem. GéoLean realizoval stovky projektů a zavedl "Kompletní Lean systém" v desítkách výrobních závodů. Abychom mohli čelit našemu rychlému a masivnímu růstu, hledáme v současné době mladšího konzultanta, který by se začlenil do naší firmy.

Junior lean konzultant

Co vás čeká

  • Úkolem našich spolupracovníků je provádět konkrétní kroky k zavádění Štíhlé výroby u našich zákazníků
  • vyškolit dotyčné lidi u konkrétního zákazníka a zvládnout změny ve vedení

Naše poslání nabízí prospěch a různorodou práci pro naše klíčové zákazníky, s možnosti cestovat po světě. (Evropa;Asie;USA, Brazilie...)

Práce umožňuje našim spolupracovníkům projevit jejich manažerské dovednosti a kapacitu zlepšování.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Kandidát by měl být minimálně čerstvým absolventem střední školy
  • A/nebo by mohl mít krátkodobou zkušenost s výrobními metodami či přímo zkušenost z výroby.
  • Kandidát by měl být silně motivován, být dynamický a měl by být především člověk, který se vyzná ve výrobě.
  • Měl by být solidním a tvrdě pracujícím člověkem, ochotným se stále učit a pracovat na sobě.
  • Středně pokročilá angličtina je minimální podmínkou

Výhodou bude, pokud budete umět

Druhý světový jazyk

Co vám můžeme nabídnout

  • Stáž v Paříži, školení integrátora štíhlé výroby
  • Odpovídající plat
  • Osobní růst

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Společnost
Geolean CZ s.r.o.
Adresa
Čimická 894/131, Praha – Čimice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Francouzština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Geolean CZ s.r.o., Bedřich Doležal
602 249 301