Vysoká škola finanční a správní a.s. vypisuje výběrové řízení na pozici:

Grafik/grafička

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • znalost grafických programů Adobe Ilustrator, Adobe Indesign, Adobe Photoshop,
  • komunikační a organizační dovednosti,
  • pečlivost, samostatnost, týmová spolupráce.

Náplň práce:

  • Zajištění grafických návrhů merkantilních tiskovin a elektronické inzerce,
  • provádění grafických návrhů, úpravy fotografií,
  • komunikace s fotobankami a spravování účtů,
  • příprava webových odkazů z akcí,
  • zajištění výroby webových bannerů,
  • příprava grafických podkladů pro výstavy a mimořádné akce.

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, stravenky, karta Multisport, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání.

Termín nástupu: dohodou

Průvodní dopis se strukturovaným životopisem zasílejte do 15. 9. 2019.

Společnost
Vysoká škola finanční a správní, a.s.
Adresa
Estonská 500/3, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.